1. محتوا و اطلاعات فایل نباید بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  2. درصد سود مولفین و طراحان و مدرسین محترم و وب سایت کیف کتاب : 90 درصد سود حاصل از فروش متعلق به مولف و 10 درصد  متعلق به وب سایت کیف کتاب خواهد بود.
  3. نحوه قرار دادن فایل در وب سایت کیف کتاب : شما می توانید پس از عضویت در سایت وارد پروفایل اختصاصی خودتان شوید و آزمون یا فایل یا اطلاعات خود را جهت تبلیغ در سایت قرار دهید.
  4. نحوه اطلاع از میزان فروش فایل یا آزمون: در قسمت حسابداری پروفایلتان قابل مشاهده می باشد.
  5. فایل‌ها باید متعلق به فروشنده  يا توليدکننده کالای مجازی باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد.مسئولیت محتوای فایل‌های آپلود شده به عهده  توليد کننده  است که نام وي در بخش جزييات محصول درج مي شود و کیف کتاب هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
  6. کیف کتاب اختیار تام برای حذف فایل‌های کاربرانی دارد که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و وب سایت را رعایت نکرده باشند.
  7. کليه محصولات کیف کتاب با کسب اجازه از مالک و يا توسط خود آنها تولید مي شود. 
  8. کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت کیف کتاب می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد. مالکیت مادی فایلهای ثبت شده متعلق به ناشران فایل و کیف کتاب بوده و مالکیت معنوی آن نزد ناشر فایل محفوظ می باشد.

قوانین تسویه حساب در وب سایت کیف کتاب:

1- تسویه حساب و واریز موجودی به حساب طراح محترم،بصورت ماهیانه و پایان هر ماه شمسی انجام می شود.

2- نود درصد هزینه آزمون آنلاین و فیلم آموزشی متعلق به طراح و ده درصد هزینه آزمون و فیلم آموزشی متعلق به وب سایت کیف کتاب می باشد.

3-  جهت انتقال موجودی از وب سایت کیف کتاب به حساب بانکی طراح، هزینه ای از موجودی طراح کسر نخواهد شد.

4- در صورتی تسویه حساب پایان هر ماه صورت میگیرد که حداقل موجودی پروفایل طراح 20000 تومان باشد.

پیروز و سربلند باشید.