برای دریافت پشتیبانی و خدمات و در صورت بروز هر گونه مشکل در خرید و دانلود ، از شماره تماس و ایمیل زیر می توانید کمک بگیرید.

09033042360

تلگرام :

09033042360

Abbasahmadi22@yahoo.com

kifeketab@yahoo.com

پیشنهاد : از صفحه ی تماس با ما استفاده کنید.

قوانین کیف کتاب برای محصولات وب سایت
 
  1. محتوا و اطلاعات فایل نباید بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  2. درصد سود مولفین محترم و وب سایت کیف کتاب : 90 درصد سود حاصل از فروش متعلق به مولف و 10 درصد  متعلق به وب سایت کیف کتاب خواهد بود.
  3. نحوه قرار دادن فایل در وب سایت کیف کتاب : درصورتی که مولفین عزیز قصد قراردادن فایل خود در این سایت را داشته باشند می توانند فایل خود را به صورت PDF از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال کنند . ما پس از بررسی و کارشناسی و قیمت گذاری و مشاوره با مولف ، با نرم افزار های مخصوص امنیت فایل را افزایش داده تا غیر قابل کپی شده  و در وب سایت قرار می دهیم البته به زودی در اپلیکیشن نیز قرار خواهد گرفت.
  4. نحوه اطلاع از میزان فروش فایل : جهت اطلاع از میزان فروش فایل خود می توانید در صورت تمایل به صورت حضوری ، گزارش فروش بانکی را در سایت معتبر مشاهده یا به صورت غیر حضوری برای شما به صورت ماهانه ایمیل می شود تا شک و شبهه ای درمورد میزان فروش نداشته باشید .
  5. زمان تسویه حساب با مولفین محترم : بسته به میزان فروش فایل مربوطه به صورت یک ماهه یا نهایتا سه ماهه صورت می گیرد .
  6. فایل‌ها باید متعلق به فروشنده  يا توليدکننده کالای مجازی باشد یا اینکه مشکل حقوقی در فروش به غیر نداشته باشد.مسئولیت محتوای فایل‌های آپلود شده به عهده  توليد کننده  است که نام وي در بخش جزييات محصول درج مي شود و کیف کتاب هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
  7. کیف کتاب براي محتواهاي متني نظير کتاب الکترونيکي که در نهايت بصورت PDF به دست مشتري مي رسد تمهيدات امنيتي خاصي در نظر گرفته است که امکان ويرايش متن، چاپ، و کپي متن را از آنها مي گيرد پس نگران انتشار کتب و آثار خود نباشيد!
  8. کیف کتاب اختیار تام برای حذف فایل‌های کاربرانی دارد که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و وب سایت را رعایت نکرده باشند.
  9. کليه محصولات کیف کتاب با کسب اجازه از مالک و يا توسط خود آنها تولید مي شود. 
  10. کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت کیف کتاب می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد. مالکیت مادی فایلهای ثبت شده متعلق به ناشران فایل و کیف کتاب بوده و مالکیت معنوی آن نزد ناشر فایل محفوظ می باشد.
 با تشکر از توجه شما